Populiariausi automobiliai Lietuvoje jaunimo tarpe 2017 m.

Populiariausi automobiliai Lietuvoje jaunimo tarpe

Lietuvoje sulaukus pilnametystės itin populiaru skubėti laikyti vairavimo teises ir įsigyti pirmąjį automobilį. Šis trendas daugiausiai vyrauja vyrų, vaikinų tarpe, tačiau vis daugiau moterų, panelių taip pat siekia išsilaikyti vairavimo teises ir pagaliau išvažiuoti į miesto gatves. Smalsumo vedami išsiaiškinkime kokie yra populiariausi automobiliai Lietuvoje 18-25 m. žmonių tarpe.

TOP 5 populiariausi automobiliai 18 – 25 m. žmonių tarpe

5. Volkswagen Passat.

Passat B6

Buvo laikotarpis, kai apie šių markių automobilius buvo kuriamos istorijos. Ne paslaptis, kad Volkswagen Passat automobiliai pasižymi itin aukštu patvarumu, puikia eksploatacija bei turintys daugybę vietos salone. Populiariausi Volkswagen Passat automobiliai Lietuvoje 18-25 m. žmonių tarpe yra nuo 2000 iki 2007 m. gamybos. Pirkėjai panašiai perka tiek universalaus, tiek sedano kėbulo automobilius.

4. Mercedes Benz C klasė.

Mercedes-Benz C klasė

Vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie nori aukštesnės klasės, patvaraus ir išvaizdaus automobilio. Paklausiausiai perkami yra 2001 – 2005 m. automobiliai. Tačiau šie automobiliai turi vieną nemažą bėda, kuri būtent sumažina šių markių automobilių kainą iki nesunkiai įperkamos. Problema ta, kad sunku rasti 2001 – 2005 m. gamybos Mercedes Benz automobilį, kuris neturėtų rudžių. Jeigu tokį radote, 99 proc., kad automobilis paruoštas pardavimui, o rūdys buvo paslėptos po antru dažų sluoksniu.

Tačiau nepaisant to, automobiliai yra manevringi, komfortiški, o vidutinės kuro sąnaudos siekia apie 6-7  l / 100 km. Vienareikšmiškai galima teigti, kad nepaisant rūdijimo „ligos“, tai yra puikus pirmasis automobilis.

3.  Volkswagen Golf.

Volkswangen Golf

Trečioje populiariausių automobilių sąrašo vietoje randame Volkswagen Golf markės automobilius. Daugiausiai mieste galime sutikti 5 klasės Golf automobilius. Šie automobiliai yra patvarūs, patikimi, pripažinti bei pasižymi mažomis kuro sąnaudomis (7-8 l vidurkis) bei priimtina kaina, kuri leidžia šį automobilį įsigyti kaip pirmąjį jūsų vairuotojo karjeroje. Geros kokybės, sutvarkytą eksploatacijai Volkswagen Golf automobilį galima įsigyti iki 2800 eurų. Verta paminėti, kad automobilių remontas taip pat nėra brangus, todėl tai yra vienas iš geriausių automobilių pasirinkimų variantų, kurių kaina rinkoje siekia iki 3000 eurų.

2. BMW 3 klasė.

BMW 3

Dešimt metų atgal šis automobilis buvo vokiškų automobilių ikona. Agresyvus ir patrauklus dizainas, aukštas važiavimo komforto lygis tai tik kelios savybės, kurios tuo metu buvo sužavėjusios automobilių mėgėjus visame pasaulyje. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar šios savybės žavi jaunesniąją automobilių mylėtojų kartą Lietuvoje. Perkamiausi BMW 3 klasės automobiliai yra 2001 -2005 m. gamybos, vidutinė kaina 3500 Eurų.

1. BMW 5 klasė.

BMW 5

Išskirtinio interjero ir eksterjero automobilis. Šio automobilio pasirodymas buvo tarsi revoliucija lengvųjų automobilių rinkoje. 2004 m. šis automobilis pasirodė pirmąjį kartą viešumoje ir visus sužavėjo atliktais automobilio dizaino sprendimais. Praėjus beveik 15 metų, šis automobilis atrodo taip pat gerai kaip ir anksčiau.
Aukščiausio lygio komfortas, didelis variklio galingumas, agresyvi išvaizda yra tai, kas paskatina įsigyti šį automobilį. Automobilio kaina svyruoja nuo 5000 – 7500 eurų, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos, variklio tūrio bei stovio. Nors šio automobilio kaina yra apie 2 kartus didesnė nei aukščiau išvardintų, tačiau tai neįtakoja pirkėjų pasirinkimo ir šis BMW 5 klasės modelis yra populiariausias automobilis Lietuvoje jaunimo tarpe.

Pagal automobilių eksploatavimo tendencijas jaunimo tarpe, galima teikti, kad Vokiškų markių automobiliai yra populiariausi automobiliai Lietuvoje ir tokiais turėtų išlikti mažiausiai bent porą metų.