Populiarusis Lego Konstruktorius – Porsche 911 GT3 RS

Lego Porsche konstruktorius

Ar žinote, kad Lego žaidimai ir konstruktoriai yra vis dar vieni populiariausių žaislų visame pasaulyje. Lego konstruktoriai palyginus su 2000 m. pažengė itin daug. Vis daugiau ir daugiau konstruktorių ir žaislų yra kuriami ir suaugusiems žmonėms. Būtent tokiu būdu Lego kompanija siekia pasiekti ir vyresniųjų dėmesį.

Porsche 911 GT3 RS

Vienas geriausių tokių bandymų pasiekti dėmesį buvo Porsche 911 GT3 RS konstruktorius.

Šį nuostabų „LEGO Technic“ modelį apšviečia novatorišką inžineriją ir dizainas iš vieno iš pasaulyje pirmaujančių automobilių gamintojų. Sukurtas bendradarbiaujant su Dr. Ing. h.c.F. Porsche AG, šis elegantiškas LEGO Technic Porsche 911 GT3 RS su savo blizgančiomis aerodinaminėmis linijomis, reguliuojamu galiniu spoilerisžu ir oranžiniu kėbulu yra supakuotas su autentiškomis savybėmis ir funkcijomis, kurios užfiksuoja piktogramą turinčio super automobilio magiją, o dėmesys detalėms yra aiškus nuo pat pradžių!

GT3 RSAtidarykite duris ir atraskite išsamią ir detalią sumažintos vairuotojo kabinos versiją su lenktyninėmis sėdynėmis, pavarų dėže, vairo su pavarų perjungimo mentele, detalų prietaisų skydelį ir pirštinių skyrių su unikaliu serijos numeriu.

Pakelkite galinį dangtį ir turėsite prieigą prie išsamaus 6 cilindrų variklio su judančiais stūmokliais, o po gaubtu rasite bagažinės vietą su paruošta erdve lagaminams. Raudonos pakabos spyruoklės, išsamios stabdžių kaladėlės ir originalūs dizaino ratlankiai su specialiomis žemo profilio griovimo padangomis papildo šį puikų modelį!

Lego naujasis Porsche 911 GT3 RS rinkinys yra puikus, pageidautinas ir šiek tiek intriguojantis, kas iš tikrųjų labai gerai apibendrina automobilį. Praėjus trejiems metams, bauginantis ir jaudinantis rinkinys prisijungia prie daniško tolimojo technikos linijos, labai sudėtingų modelių rinkinių, kurių dalių skaičius yra virš tūkstančio.

Nenuostabu, kad Lego automobilis „Porsche“ su 500 arklio galių, o realybėje kainuojantis 130 000 svarų sterlingų automobilis skirtas suaugusiesiems Lego serijos fanams ir jis nebus pigus. Šio lego konstruktoriaus kaina Lietuvoje svyruoja tarp 300 eurų, internete šį žaislą galite įsigyti už 220 – 240 eurų.

Šis vienas brangiausių automobilių Lego konstruktoriaus formate yra vienas populiariausių konstruktorių tiek Lietuvoje tiek ir visame pasaulyje.